Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | Filgrastim |
| Certification | CE, RoHS, weee, KC, UL, FCC |
| Max Output | 65W |
| Shell Material | plastic |
| Features | with Routers |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Lighting |
| Output Interface | LIGHTNING |
| Battery Type | Lithium Ion Battery, Li-polymer Battery |
| Brand Name | xilecaly |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| classification | power bank |
| Article number | T8 resin drill |
| Cell type | Polymer lithium-ion cells |
| size | 105X58X29mm |
| Main sales regions | other |
| Charging power | PD22.5W |
| style | Creative design |
Instock
There are no reviews yet.