Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | pse, RoHS, FCC |
| Max Output | 120W |
| Shell Material | Plastic, plastic |
| Features | with Solar Panel, Built in Cables, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, wireless charge, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, w |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge, Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, USB, Lighting, Micro USB, USB Type C, USB, Lighting |
| Output Interface | Double USB, Wireless Charger, Double USB, Micro USB, Lightning, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery, Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Portable Power Bank, Portable Power Bank |
| Product name | 200000 mAh solar power bank |
| Weight | 180g |
| Size | 139*75*20mm |
Instock
There are no reviews yet.