Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 65W, 66w |
| Shell Material | Plastic, Plastic |
| Features | Built in Cables, Digital display, With LED Lamp, With Flashlight, Built in Cables, Digital display, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge, Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, Five USB Type C |
| Output Interface | Double USB, LIGHTNING, USB-Type C |
| Brand Name | SHINEFUTURE, MIJIA |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Outdoor High Capacity Power Supply, 50000mAh Outdoor High Capacity Power Supply |
| Max Input | 23w |
| Feature 2 | For iPad Series & Macbook Air Series Tablets |
Instock
There are no reviews yet.