Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 15W |
| Shell Material | Plastic, Plastic |
| Features | wireless charge, Built in Cables, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, wireless charge, Digital display, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge, Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, USB, Micro USB, USB Type C, MiNi USB, USB, Special Interface, Lighting |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C, Wireless Charger, Double USB, LIGHTNING, USB-A, USB-Type C, Wireless Charger |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China, China |
| Type | Magnetic power bank, Portable Power Bank |
| Max Input | 120W |
Instock
There are no reviews yet.