Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium Iron Phosphate, LiFePO4 |
| Capacity(Ah) | 640000mAh |
| Model Number | 500W 1000W 1800W 2600W Portable Power Staion |
| Wattage | 1100W |
| Brand Name | CTOLITY |
| Voltage | 220V, 110V 120V, 220V 230V 240V |
| Plug Type | Eu plug |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 50Hz 60Hz |
| Inverter continue power | 500W /1000W / 1800W/2600W |
| Battery | 992wh 1024wh 2048Wh |
| Weight | 6.5kg 16kg 30kg |
Instock
There are no reviews yet.