Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE |
| Max Output | 100W |
| Shell Material | Metal |
| Features | Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-A, USB-Type C |
| Brand Name | TUODES |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Items | Tuodes 20000mAh 100W Fast Charging Powerbank |
| Weight | 400g |
| Size | 154mm * 40mm * 55mm |
| Color | Space Grey |
| Capacity | 20000mah(74Wh/3.7V) |
| Feature | LED Smart Digital Display |
| USB C1-C2 Input (100W Max.) | Type C Two-Ways 100W Fast Charge |
| Single USB C1-C2 Output (100W Max) | DC 20V/5A, 20V/3A 15V/3A, 12V/3A, 9V/3A, 5V/3A |
| USB A Output(22.5W Max) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A |
| Support Protocol | Support PD/QC/FCP/AFC/FCP Fast Charging |
| For Laptop | For MacBook Pro 16 15 14 13 Air 13 2022 2021 2020 Matebook 14 13 ThinkPad |
| For iPhone | For iPhone 16 15 14 13 12 11 pro Xs Max X 7 |
| For Xiaomi | For Xiaomi mi 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5X Mi Max 2 Redmi Note 10 9s 8 7 Pro |
| For Samsung | For Samsung S23 S22 S21 S20 S10 Plus Note 10 9 A51 A71 |
| For Huawei | For Huawei P60 P50 P40 P30 P20 Pro Mate 40 30 20 Lite |
| For Other Devices | For POCO M3 X3 F3 Pro NFC, For Reamle 7, For UMIDIGI A9 A7 |
Instock
There are no reviews yet.