Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | With Flashlight, Built in Cables, Digital display, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, With plug |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C, USB |
| Output Interface | Four Usb, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.