Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | weee, RoHS, CE, KC, UL, FCC |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | plastic |
| Features | wireless charge, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB, USB Type C |
| Output Interface | Double USB |
| Brand Name | xilecaly |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| classification | power bank |
| Article number | Wireless charging |
| Cell type | Polymer lithium-ion cells |
| size | 135 * 73 * 18.6mm |
| Charging power | 10W |
| style | Creative design |
| Nameplate capacity | Default Item |
| Battery capacity | 30000 |
| voltage | Default Item |
| Charging protocol | AFC |
| function | Small and portable |
| model | Default Item |
Instock
There are no reviews yet.