Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, Digital display |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Input | 5V 2.1A |
| Type | Power Bank, solar power bank |
| Number of Ports | 4 |
| Output | 5V 2.1A |
| Voltage | 5V |
| Design/Finish | Hybrid, Portable, Rugged, Slim |
| Model | Solar Power Bank |
| Connectivity | Dual USB, Micro-USB, Type-C, USB, USB-C |
| Mounting Location | Desk, Desktop |
Instock
There are no reviews yet.