Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | pse, weee, RoHS |
| Max Output | 23w |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C, Wireless Charger |
| Battery Type | Li-polymer Battery, lithium polymer battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
| battery capacity | 10000mAh/30000mAh/50000mAh |
| color | Black/White/Purple/Blue/Pink |
| Cell Type | Polymer lithium-ion battery |
| Charging power | PD20W |
| shell material | plastic |
| Function | Small and portable |
| size | 96*67*19 |
| Classification | power bank |
Instock
There are no reviews yet.