Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 25W |
| Shell Material | Metal |
| Features | wireless charge, Built in Cables, Charger & Battery in 1 |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C |
| Output Interface | Micro USB, LIGHTNING, USB-Type C, Wireless Charger |
| Brand Name | MIJIA |
| Battery Type | lithium battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
| Compatibility | 7.5W Wireless Charging for iPhone 16 Pro Max/ 16 Pro/ 16 Plus/ 16, for iPhone 15/14/13/12 Series |
| Feature 1 | Magnetic Power Bank |
| Feature 2 | with Foldable Stand |
| Feature 3 | Ultra-thin |
| Feature 4 | Lightweight |
| Feature 5 | Built-in 4 cables |
Instock
There are no reviews yet.