Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium-Ion, Li-Ion |
| Capacity(Ah) | 36000mAh |
| Origin | Mainland China |
| Connector Type | USB Type C, IOS |
| Battery Capacity | 36000 Milliamp Hours |
Instock
There are no reviews yet.