Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium Iron Phosphate, LiFePO4 |
| Capacity(Ah) | 192 |
| Model Number | AP200 |
| Wattage | 200W, 192 wh |
| Brand Name | CTOLITY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, FCC, RoHS, UL |
| Type | electric |
| Output | 140w |
| Material | abs |
Instock
There are no reviews yet.