Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 10W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | With LED Lamp |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C |
| Output Interface | Double USB |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.