Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Material | ABS, Plastic |
| Weight[g] | 290 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Driver Diameter | 40mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable, Detachable Audio Cable |
| Features | With microphone, Apple Siri Support, Detachable Cable, Active Noice Cancelling, Playback Control |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LS |
| Support Memory Card | Yes |
Instock
There are no reviews yet.