Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 3 cm |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 3mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VAORLO |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.