Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Filling | PP Cotton |
| Warning | soft plush slipper |
| Certification | CE |
| Height | 28cm |
| Model Number | Capybara Plush Slippers |
| Brand Name | Rytanda |
| CN | Jiangsu |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| key words | capybara slippers, plush slipper, house shoes, women shoes |
Instock
There are no reviews yet.