Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 14.2mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Stockid | F12 |
| Feature 1: | headphones |
| Feature 2: | earphones |
| Feature 3: | earbuds |
| Feature 4: | headset |
| Feature 5: | earphones wired |
| Feature 6: | headphones wired |
| Feature 7: | wired headphones |
| Feature 8: | earphone |
| Feature 9: | wired earphone |
| Feature 10: | earbuds wired |
| Feature 11: | earphones wired |
| Feature 12: | wired headphone |
| Feature 13: | earpods wired |
| Feature 14: | wired headphones |
| Feature 15: | wired earphones |
| Feature 16: | headphone wired |
| Feature 17: | ired Noise Cancelling In-ear Earphone |
| Feature 18: | Music In-Ear Headphones |
| Feature 19: | Wired Headphones Microphone |
| Feature 20: | In-Ear Music Sports Stereo Earphones |
| Feature 21: | in-ear headphones |
| Feature 22: | bluetooth earphone / earphone bluetooth |
| Feature 23: | earphones wired / headphones wired |
| Feature 24: | headset / earphone / earbuds / headphones |
| Feature 25: | headphones blutooth / bluetooth headphones |
| Feature 26: | Noise Canceling Headphone |
| Feature 27: | in ear headphones |
| Feature 28: | noise canceling headphone |
| Feature 29: | Headphone Headset For Android Phone |
| Feature 30: | Headphones with Microphone |
Instock
There are no reviews yet.