Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Battery life up to[hours] | 120 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0, Bluetooth 5.0 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Resistance | 32Ω |
| Support Memory Card | No |
| Product Name | Bluetooth Headphones |
| Cumulative Battery Life | 120h |
| Transmission Distance | 10 m |
| Support 1 | Charge for Phone/Spare Power Bank |
| Support 2 | IPX7 Waterproof |
| Support 3 | Dustproof |
| Support 4 | HiFi Audio |
| Support 5 | 9D Noise Reduction |
| Support 6 | 5.0 Clear Calls |
| Support 7 | Smart Touch Control |
| Support 8 | Cool Button Light |
| Support 9 | 9D Stereo Surround |
| Feature 1 | Bluetooth headset |
| Feature 2 | Wireless bluetooth earphone |
| Feature 3 | bluetooth headphones |
| Feature 4 | wireless bluetooth headset |
| Feature 5 | hifi stereo earbuds |
| Feature 6 | hifi stereo earbuds |
| Feature 7 | hifi stereo noise reduction earbuds |
| Feature 8 | earphones earbuds |
| Feature 9 | headphones for iphone bluetooth |
| Feature 10 | Wireless headphones |
| Feature 11 | Bluetooth headphones |
| Feature 12 | bluetooth earphones |
| Feature 13 | Wireless bluetooth headset |
Instock
There are no reviews yet.