Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 1mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Driver Diameter | 20mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Amazon Alexa Support, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| Line Length | 1m |
| Sensitivity | 123dB(123dB)dB |
| Plug Type | None |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Swimming |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CHUBAN |
| Resistance | 32Ω(32Ω)Ω |
Instock
There are no reviews yet.