Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 1mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 20mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, Apt-X |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1m |
| Sensitivity | 123(123)dB |
| Function | For Internet Bar, For Mobile Phone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DAMORE |
| Resistance | 32(32) |
Instock
There are no reviews yet.