Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | 3.5mm Jack Adapter |
| Features | With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.25m |
| Sensitivity | 106dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | QKZ |
| Support Memory Card | Yes |
| Resistance | 16Ω |
Instock
There are no reviews yet.