Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | With microphone, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 115dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DISOUR |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 20Ω |
| Brand | Lafitear |
| Plug | 3.5MM/Type C Plug |
| Feature | HIFI Ear-Hook Wired Headphones |
Instock
There are no reviews yet.