Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Is wireless | No |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.