Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 2mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 8mm |
| Total Harmonic Distortion | 0.1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Sensitivity | 122(122)dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DAMORE |
| Resistance | 32(32) |
| Support Memory Card | No |
| Feature 1 | headphones |
| Feature 2 | fone de ouvido bluetooth |
| Feature 3 | bluetooth earphones |
| Feature 4 | earbuds |
| Feature 5 | fone sem fio bluetooth |
| Feature 6 | fone bluetooth |
| Feature 7 | headset |
| Feature 8 | bluetooth earphones free … |
| Feature 9 | fones de ouvido bluetooth |
| Feature 10 | TWS Earphones |
Instock
There are no reviews yet.