Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Weight[g] | 70 |
| Battery Capacity[mAh] | 150 |
| Battery life up to[hours] | 120 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | Neckband headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VIKEFON |
Instock
There are no reviews yet.