Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC, ABS, Plastic, Silica GEL |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Battery life up to[hours] | 2~3 Hours |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | YES |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 9mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 6mm |
| Total Harmonic Distortion | 5% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Amazon Alexa Support, Apple Siri Support, Detachable Cable, Active Noice Cancelling, Dual Connection, Playback Control, Google Assistant Support |
| Codecs | AAC, Apt-X, sbc, LDAC, Apt-X HD |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1m |
| Sensitivity | 156dB |
| Plug Type | None |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | Bone conduction headphones |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee, BQB, CB |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VYOPBC |
| Support Memory Card | Yes |
| Resistance | 23Ω |
| Feature 1 | Bluetooth V5.1+ Touch Control+Gaming Headsets |
| Feature 2 | Auto Pairing + Bluetooth Headphones |
| Style 1 | Earphone Bluetooth 5.1 + Wireless Bluetooth Headsets |
| Style 2 | audifonos para celular + auriculares bluetooth inalambrico |
| Style 3 | Sport headphones, Waterproof + Binaural Call |
| Music Time | Around 4-5 Hours |
| Dropshipping&Wholesales | Support |
| Feature 3 | fone bluetooth |
| Feature 4 | audifonos bluetooth inalambrico |
| Feature 5 | auriculares bluetooth |
| Feature 6 | fone de ouvido sem fio |
| Feature 7 | fone de ouvido |
| Feature 8 | fone de ouvido bluetooth |
| Feature 9 | audifonos |
| Feature 10 | audifonos bluetooth |
| Feature 11 | ecouteurs sans fils |
| Feature 12 | caixa de som bluetooth |
| Feature 13 | fone ouvido bluetooth sem fio |
| Feature 14 | New in Bluetooth Headphones 9D Stereo High Bass Sport Earphones |
Instock
There are no reviews yet.