Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Width[mm] | 80 |
| Depth[mm] | 80 |
| Weight[g] | 100 |
| Height[mm] | 80 |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Battery life up to[hours] | 24 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 1mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Driver Diameter | 20mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Sensitivity | 123dB(123dB)dB |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CHUBAN |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω(32Ω)Ω |
Instock
There are no reviews yet.