Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | L Bending |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | xingzhaotong |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.