Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, ABS+TPE |
| Depth[mm] | 1.2m |
| Weight[g] | 27 |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | Yes |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ESSAGER |
| Color | Black/White/Pink/Red |
| Feature 1 | Earphone / Earphone For Phone / For Xiaomi Earphone |
| Feature 2 | Earbuds / For Samsung Earphone / Ear Phones / For iPhone Earphone |
| Feature 3 | Earpiece / Earphones For iPhone / In-ear Earphone |
| Feature 4 | Wired Earphones / Phone Earphone / For Sony Earphone / Ear Buds |
| Feature 5 | Earphone For girls / Earphone With Microphone / Earphone For Woman |
| Feature 6 | Earphone With Mic / For Huawei Earphones / Cheapest Earphones |
| Feature 7 | Earphone Headset / Earphone Computer / In Ear Earphone |
| Feature 8 | Head Set / Stereo Earphone / Earphone With Microphone |
Instock
There are no reviews yet.