Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Width[mm] | 50 |
| Depth[mm] | 50 |
| Height[mm] | 50 |
| Battery life up to[hours] | 12 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 20mm |
| Total Harmonic Distortion | 10% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | None |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VYOPBC |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.