Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | GDLYL |
| Support Memory Card | No |
| Features 1 | Bluetooth Earphone V5.3 |
| Features 2 | handsfree bluetooth phone car |
| Features 3 | handsfree bluetooth for phone |
| Features 4 | Wireless Headphones |
| Features 5 | handsfree bluetooth earpiece |
| Features 6 | handsfree headset for iphone huawei xiaomi samsung |
| Features 7 | Business Wireless Bluetooth Headphone |
Instock
There are no reviews yet.