Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 2000 – 20000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Other |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Fanmuran |
| Model number | 476619 |
Instock
There are no reviews yet.