Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0.3mm |
| Sensitivity | 108±3dBdB |
| Function | For Mobile Phone, for Video Game, Sport, Common Headphone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32ΩΩ |
| Color | Black-gold, Black-red |
| Bluetooth Version | 4.1 |
| Feature | Noise Reduction, Large capacity battery |
| With | Headband with mic |
| Talk time | 20 hours |
| Standby time | 600 hours |
| music time | 15 hours |
| Charging time | 2-3 hours |
| Support Stereo | Yes |
| Battery capacity | 170mA |
| Feature1 | bluetooth earphone |
| Feature2 | wireless headphones |
| Feature3 | bluetooth headphone |
| Feature4 | earphone headphone |
| Feature5 | bluetooth earphone headphone |
| Feature6 | headphones wireless |
| Feature7 | headphones bluetooth |
| Feature8 | wireless earphones |
| Feature9 | bluetooth headset |
| Stockid | Y98 |
Instock
There are no reviews yet.