Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Is wireless | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WYMECT |
Instock
There are no reviews yet.