Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, tpu, Silica GEL |
| Battery Capacity[mAh] | 85 |
| Battery life up to[hours] | 12 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | Charging case |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Package List | User Manual, Charging case, USB Type-C Adapter, Replaceable Pads Set |
| Features | With microphone, Dual Connection |
| With Microphone | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | New bee |
Instock
There are no reviews yet.