Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Sensitivity | 120dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | USB |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | olaf |
| Resistance | 32Ω |
| Feature 1: | wired headphones |
| Feature 2: | wired earphones |
| Feature 3: | wired earbuds |
| Feature 4: | wired headset |
| Feature 5: | earphones wired |
| Feature 6: | headphones wired |
| Feature 7: | wired headphones |
| Feature 8: | USBC wired earphone |
| Feature 9: | USBC wired earphone for PC |
| Feature 10: | earbuds wired |
| Feature 11: | earphones wired |
| Feature 12: | wired headphone |
| Feature 13: | USBC wired headphone |
| Feature 14: | USBC wired headphones |
| Feature 15: | USBC wired earphones |
| Feature 16: | headphone wired |
| Feature 17: | In-Ear wired Earphone |
| Feature 18: | Music In-Ear Headphones |
| Feature 19: | Wired Headphones with Microphone |
| Feature 20: | In-Ear Music Sports Stereo Earphones |
| Feature 21: | in-ear headphones |
| Feature 22: | For Desktop Computer |
| Feature 23: | Wired 3.5mm Headphones |
| Feature 24: | headphones for desktop/laptop |
| Feature 25: | USBC headphones for desktop/laptop |
| Feature 26: | HD Calling Headphone |
| Feature 27: | Earphone microphone usb-c Plug for PC |
| Feature 28: | Headphone For Desktop computer |
| Feature 29: | Headphones with Microphone |
| Feature 30: | Wired headset for desktop/laptop |
Instock
There are no reviews yet.