Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Battery life up to[hours] | 36 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| With Microphone | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | None |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yu Miao Qi |
Instock
There are no reviews yet.