Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Line Length | 1.2m |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
Instock
There are no reviews yet.