Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 2 cm |
| Material | Metal |
| Weight[g] | 50 |
| Voice assistant built-in | No |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Package List | Carrying Bag |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | keai |
| Support Memory Card | No |
| Features 1 | Original Headphone |
| Features 2 | Type C Wired Earphone |
| Features 3 | Earbud Headset |
| Features 4 | In-Ear Earbud |
| Features 5 | Stereo Earbud |
| Features 6 | Phone Accessories |
Instock
There are no reviews yet.