Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.879 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 11 cm |
| Is Electric | Other Battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 40min |
| Tire Track | 66.98mm |
| Wheelbase | 45.8mm |
| Remote Distance | 30M |
| Dimensions | 75.91*66.98*45.5mm |
| Model Number | M58 |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, charger, Remote Controller |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | AMORACING |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Cars |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.