Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Wheelbase | 155mm/61mm |
| Warranty | 1 year |
| Scale | 1:18 |
| Dimensions | 296*113*126mm |
| Package Includes | Original Box, Batteries, USB CABLE |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, RUBBER |
| Brand Name | TOUCAN RC HOBBY |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Design | Cars |
Instock
There are no reviews yet.