Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 64 × 34 cm |
| Is Electric | Other Battery |
| Dimensions | 31 X 46.4 X 30" |
| Package Includes | Remote Controller |
| Charging Voltage | 12V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Cars |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.