Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 33 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Tire Track | 328mm |
| Wheelbase | 275mm |
| Remote Distance | more than 120m |
| Scale | 1:10 |
| Dimensions | 474*328*188mm |
| Model Number | 10208 V2 |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Charging Voltage | 3.7v |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, ABS |
| Brand Name | BEYONDSKY |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.