Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bulk Buy | 1Pcs/Lot |
| In-store Pickup | NEW YORK |
| Knot | Injection |
| Size | 8×10 |
| Model Number | Skin Injection Base |
| Toupee Base | PU |
| Hair Material | Indian Hair |
| Toupee Texture | 30mm, 30mm wave and straight |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 3 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | EHairc |
| Origin | Mainland China |
| Feature 11 | capillary prosthesis, prosthetic hair male |
| Feature 12 | male hair prosthesis, Men's natural hair wig |
| Feature 13 | men's wig, natural male wig, wig natural hair |
| Density | 120% 130% |
| Feature 1 | Men's capillary prothesis, capillary Men capillary prosthesis |
| Feature 2 | men's capillary prosthesis toupee hair men pernian prosthesis |
| Feature 3 | hair system for men Toupee Capillary prosthesis |
| Feature 4 | wig for men, male hair prosthesis, male wig |
| Feature 5 | toupee men, man wig, wig for man |
| Feature 6 | wigs for male, system unit, no swiss lace front |
| Feature 8 | 100% natural hair wig, man, hair system for men |
| Feature 7 | men's wig, Poetry Designated Natural Lilger |
| Feature 9 | prosthetic hair, male human hair wig |
| Feature 10 | prosthetic hair, male human hair wig |
Instock
There are no reviews yet.