Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 20g |
| Model Number | RM-258 |
| Material | glue |
| Origin | IT(Origin) |
| Item Type | Adhesives |
Instock
There are no reviews yet.