Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.368 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multiple Receiver, Intercom, Baby Cry Alarm, Feeding Time Reminder, Temperature Monitoring, LCD Display, Power Saver, Portable, Music |
| Number Of Channels | 2 |
| Storage Capacity | 32GB |
| Model Number | ABM600 |
| Size | 3.5inch |
| Display Screen Size | 3.5inch |
| Lens Type | CMOS |
| Type | Video & Audio |
| Connection Type | WireLess |
| Infrared | Yes |
| Video Resolution | SD 720P |
| Brand Name | Cdycam |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Battery Capacity(mAh) | 2000mAh |
| Display Type | COLOR |
| Display Resolution | 480*320P |
| Frequency Range | 2.4Ghz |
| Power (W) | Rechargeable battery |
Instock
There are no reviews yet.