Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 6*2.6*2.2cm |
| Model Number | HX-GB001 |
| Certification | CE, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Video Converter |
Instock
There are no reviews yet.