Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Berner Remote Control |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 868MHz |
| Channe | 4 |
| Battery | Include Battery |
| Clone-1 | BERNER BHS110 |
| Clone-2 | BERNER BHS121 |
| Clone-3 | BERNER BHS130 |
| Clone-4 | BERNER BHS140 |
| Clone-5 | BERNER BHS153 |
| Clone-6 | BERNER BHS211 |
| Clone-7 | BERNER BHS221 |
Instock
There are no reviews yet.