Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SOLDIERFID |
| Origin | Mainland China |
| Material | metal and PVC |
| Product Name | NFC metal card |
| Surface | metal and PVC |
| THickness | 1.2-1.4MM |
| Use | Social recognition |
| Printing Option | offset /silkscreen printing /dight |
| Size | 85mm*54mm |
| CHIP | 215 |
| Storage | 504bytes |
Instock
There are no reviews yet.